O firmie ROKA

Firma sprzątająca ROKA – sprawdzony partner ze Szczecina

Grupę firm ROKA - Niewiadomski tworzą spółki:

  • ROKA – BIS Spółka Jawna Niewiadomski i Wspólnicy
  • ROKA – Niewiadomski Spółka komandytowa może udzielać ulg we wpłatach na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w wysokości około 30% wartości umowy netto. (dowiedz się więcej)

Wieloletnie doświadczenie w zakresie kompleksowego utrzymania czystości pozwoliło na rozwinięcie technologii sprzątania oraz wprowadzenie specjalistycznych usług porządkowych do naszej oferty. Obecnie kładziemy nacisk na organizację pracy, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz wykwalifikowany personel.

Wypracowane rozwiązania umożliwiają nam dostosowanie się do potrzeb Klientów, a także wykonywanie usług sprzątania o najwyższym standardzie jakości. Działamy na obszarze północnej i zachodniej Polski, oprócz Szczecina obsługujemy obiekty między innymi w Gdańsku, Gdyni, Gorzowie Wielkopolskim, Koszalinie, Poznaniu, Lesznie, Wrocławiu i Pile, Kaliszu i Koninie.

Jesteśmy członkiem Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie. Obie spółki posiadają koncesję na ochronę.

Dobra firma sprzątająca kluczem do sukcesu

Utrzymanie czystości i porządku jest kluczową sprawą dla sprawnego i bezpiecznego funkcjonowania takich miejsc jak szkoły, szpitale, hotele, a także obiekty handlowe i sportowe czy zakłady produkcyjne. Często są to duże miejsca o szczególnych wymaganiach, którym sprostać może tylko odpowiednio przygotowana firma sprzątająca. Kluczową sprawą jest posiadanie profesjonalnego sprzętu sprzątającego oraz zespołu fachowców, który podoła nawet najtrudniejszym zadaniom. Dobra firma sprzątająca powinna zaoferować Klientowi najwyższej jakości usługi porządkowe w akceptowalnej cenie.